Seks dla początkujących. Lekcje seksu dla niego i dla niej

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Wskazówki dotyczące seksu dla początkujących. Czego można się spodziewać po raz pierwszy? Jak zacząć. Czy to bolesne? Szanse na ciążę. Kobiecy orgazm. Pozy dla początkujących. Zabawki erotyczne «na imbryczki». I wiele więcej. Instrukcje, zasady dotyczące seksu dla facetów i dziewcząt. Właściwy początek seksu i właściwe życie seksualne.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
18+
Data dodania do LitRes:
19 lipca 2018
Rozmiar:
15 str. 11 ilustracji
ISBN:
9785449316493
Prawa autorskie:
Издательские решения
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Veronica Larsson "Seks dla początkujących. Lekcje seksu dla niego i dla niej" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
Żywia Novitsky

Brak mi słów aby wyrazić jak bardzo potrzebne są w Polsce takie publikacje. Edukacja seksualna w naszym kraju to poziom średniowiecza i niezmiernie się cieszę, że w księgarniach pojawia się coraz więcej literatury zgłębiającej ten temat. «Seks dla początkujących» Veronici Larsson to pozycja dosłownie dla każdej osoby aktywnej seksualnie, nie tylko początkującej. Ogromna dawka wiedzy podana w przystępny i zrozumiały sposób, uwzględniająca zarówno damską jak i męską perspektywę. Autorka porusza tematy bezpiecznego i zdrowego seksu, orgazmów, zabawek erotycznych czy instrukcji dotyczących przeróżnych póz. Może niektórzy uważają, że nie trzeba czytać na temat seksu aby stać się ekspertem poprzez praktykę, ale to głupota. Wiedzę należy czerpać z różnych źródeł, tym bardziej jeśli można prewencyjnie wdrożyć się w temat. Bardzo ale to bardzo polecam wszystkim te książkę.

Оставьте отзыв