Śladem zbrodni

Tekst
Z serii: Thriller
Z serii: Beryl Tavistock #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nikt nigdy nie miał poznać tej tajemnicy…. Przez dwadzieścia lat śmierć jej rodziców, agentów brytyjskiego wywiadu, otaczała zmowa milczenia. Gdy Beryl Tavistock wreszcie przypadkowo poznaje przebieg dramatycznych wydarzeń, przeżywa szok. Ojciec brutalnie zamordował matkę, a następnie popełnił samobójstwo? Oboje byli komunistycznymi szpiegami? Nie może w to uwierzyć. Postanawia odkryć, co stało się naprawdę.  Śledztwo rozpoczyna w Paryżu, gdzie przed laty wydarzyła się tragedia. Z bratem i zaprzyjaźnionym agentem CIA wpada w sam środek szpiegowskiej afery i bezwzględnej gry służb. Nie zdaje sobie sprawy, że szukając prawdy, wydaje na siebie wyrok śmierci…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Tess Gerritsen "Śladem zbrodni" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Thriller»
Strangers in the Night
Her Cowboy Defender
Tall, Dark and Lethal
-5%
Adelajda Schatkowska
15 maja 2020

Kolejne rewelacyjna książka od Tess Gerritsen, przeczytałam błyskawicznie! Powieść jest zupełnie inna niż wiele książek, z którymi kojarzę autorkę, jak np «Anatomia zbrodni» czy «Chirurg». Jednak jest nie mniej wspaniała. Lekki kryminał, intryga bardzo dobrze przemyślana, trzymająca w napięciu i niewiedzy do samego końca, bardzo ciekawie skonstruowana fabuła, a do tego świetny wątek romantyczny. Bardzo przypadła mi do gustu kreacja Beryl Tavistoock i jej brata, dzieci zmarłych agentów wywiadu, ale inne postacie też nie ustępują im charyzmą. Po przeczytaniu czuć ten przyjemny niedosyt, chce się czytać więcej. Bardzo polecam, świetna książka.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę