Tarryn Fisher

Tarryn Fisher

Tarryn Fisher to pisarka oraz blogerka, pochodząca z Republiki Południowej Afryki. Urodziła się w Johannesburgu. Następnie rodzina Fisher pr... Szczegóły

O autorze

Tarryn Fisher to pisarka oraz blogerka, pochodząca z Republiki Południowej Afryki.

Urodziła się w Johannesburgu. Następnie rodzina Fisher przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdy Tarryn miała trzynaście lat. Mieszkała początkowo w południowej części Florydy, a w roku 2012 przeprowadziła się do Seattle, gdzie mieszka do dziś z mężem i dwójką dzieci. Ukończyła edukację i zdobyła wyższe wykształcenie z psychologii na Florydzie.

Poza pisaniem powieści autorka zajmuje się także prowadzeniem popularnego modowego bloga «Guise of the Villain», wraz z przyjaciółką Madison Seidler. Interesuje się także literaturą i jest miłośniczą serii o Harrym Potterze autorstwa J.K. Rowling.

Twórczość

Tarryn Fisher wydała bestsellerowe powieści dla kobiet. Szczególną popularność i rozgłos zyskała dzięki świetnie przyjętej przez czytelniczki serią powieści romantycznych, o rozterkach trojga głównych bohaterów – Olivii, Caleba i Leah, na którą składają się powieści: "Mimo moich win”, "Mimo twoich łez” oraz "Mimo naszych kłamstw”. Paradoksalnie, z początku pisarka napotykała ciągły opór ze strony wydawnictw, które nie były zainteresowane publikacją pierwszej części „Mimo moich win”. Dlatego autorka wydała powieść samodzielnie, publikując najpierw odziały na swoim blogu, by wkrótce potem wydać pełną powieść.

Książka «Mud Vein:Ciemna strona» wydana w 2014 roku szybko znalazła się na prestiżowej liście bestsellerów „New York Times'a”.

W roku 2015 została nominowana do nagrody Goodreads Choice Award w kategorii kryminał i thriller za swoją powieść pt «Margo».

Publikacje

Tarryn Fisher

  • "Bogini niewiary. Ateiści, którzy modlą się i klęczą"
  • "Bad mommy. Zła mama"
  • "F*ck Love"
  • "Mud Vein: Ciemna strona"
  • "Żony"
  • "Mimo moich win", «Mimo twoich łez», «Mimo naszych kłamstw» (seria «Mimo moich Win»)
  • "Never Never" (z Colleen Hoover)
  • "Folsom", «Jackal», «Kacper» (Seria «End Of Men»)

Pobierajcie, kupujcie i czytajcie książki Tarryn Fisher na serwisie LitRes. A dla tych, którzy wolą słuchać proponujemy szeroką bazę audiobooków.