Na jachcie szejka

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jako nastolatka Millie Dillinger przeżyła traumatyczne chwile na jachcie szejka Saifa. Z rąk szejka wybawił ją jego brat – Khalid, lecz tej nocy zginęła jej matka. Po ośmiu latach Millie ponownie spotyka się z Khalidem. Chce poznać prawdę o wydarzeniach tamtej nocy. Nie jest jednak przygotowana na wrażenie, jakie wywiera na niej przystojny i władczy Khalid, ani na propozycję, jaką jej składa…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 04 stycznia 2020
  • Rozmiar: 120 str.
Susan Stephens "Na jachcie szejka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«One Night With Consequences»
Bound By Their Nine-Month Scandal
The Queen\'s Baby Scandal
Secrets Of His Forbidden Cinderella
-5%
Żaklina Wilensky
15 czerwca 2020

Uwielbiam klimaty dalekiej, arabskiej kultury, stąd w moje ręce wpadła książka «Na jachcie szejka» napisana przez Susan Stephens. Poznajemy tutaj Millie Dillinger, która jako młoda dziewczyna była więziona na jachcie szejka – Saifa. Dziewczyna zostaje wybawiona przez jego brata, jednak tamtej nocy nie tylko ona miała pecha. Millie, gnębiona wyrzutami sumienia, postanawia po latach odkryć prawdę o wydarzeniach z tamtej nocy. Nie będzie to jednak proste! Książka jest bardzo ciekawa i wciągająca, przeczytałam ją praktycznie jednym tchem. Pikanterii dodaje fabule gorący Khalid, brat Saifa, który po opisach autorki ujawnił się w mojej wyobraźni jako prawdziwe ciasteczko. Świetnie bawiłam się przy tej lekturze, dostarczyła mi mnóstwo wrażeń i emocji. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę