3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Uciekinier

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W TEJ GRZE PRZEGRANA OZNACZA ŚMIERĆ


Najlepsi nie kandydują na prezydenta.


Najlepsi uczestniczą w grze o życie.
Ameryka, 2025 rok.  Brutalne teleturnieje i reality shows są najpopularniejszą rozrywką dla mas. I najszybszą drogą do zdobycia pieniędzy. Pod warunkiem, że jest się zdesperowanym.


Ben Richard, którego nie stać na leczenie ciężko chorej malutkiej córeczki,  jest wystarczająco zmotywowany, by powalczyć o miliard dolarów. Życie dziewczynki zależy od tego, czy jej ojciec wytrwa 30 dni w grze UCIEKINIER, ścigany przez kamerę, profesjonalnych zabójców i cały kraj.


Tylko że tej gry jeszcze nikt nie wygrał.


Na podstawie tej fascynującej powieści dystopijnej powstał film pod tym samym tytułem z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-177-5
  • Tłumacz: Robert Lipski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "Uciekinier" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Norbert Zebro
08 maja 2020

Jestem pod ogromnym wrażeniem, King nieustannie dostarcza mi tego wspaniałego dreszczyku emocji, który sprawia, że wracam do niego jak bumerang. Przeczytałem za jednym razem, w jeden dzień. Akcja powieści przenosi nas do roku 2025, gdzie najpopularniejszą rozrywka są niezwykle brutalne teleturnieje, w których można szybko zarobić duże pieniądze. Gra Uciekinier to jeden z reality-show, w którym bierze udział zdesperowany Ben Richard, jeśli wytrwa 30 dni w grze, ścigany przez ludzi chcących go ukatrupić, to zdobędzie miliard dolarów i uratuje życie swojej córki, której los zależy od kosztownego leczenia. Tej gry jeszcze nikt nigdy nie wygrał… Zdecydowanie wszystkim polecam, trzyma w napięciu, po prostu nie da się tego przerwać jak już się zacznie czytać!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę