Mroczna Wieża VI: Pieśń SusannahTekst

Z serii: Mroczna Wieża #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Podczas bitwy z Wilkami, Susannah Dean trafia przez portal czasowy do Nowego Jorku roku 1999. Jej ciałem zawładnął demon, Mia, który chce, by urodziła jego dziecko. Tymczasem Roland i jego towarzysze powracają do USA. Ich celem jest odszukanie Susannah, a także zapewnienie bezpieczeństwa pięknej róży, od której zależą losy wszystkich światów, rosnącej na pewnej niezagospodarowanej nowojorskiej działce.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-274-1
  • Tłumacz: Krzysztof Sokołowski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "Mroczna Wieża VI: Pieśń Susannah" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Mroczna Wieża»
Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe
Mroczna Wieża V: Wilki z Calla
Mroczna Wieża: Wiatr przez dziurkę od klucza
-5%

"Pieśń Susannah" to szósty tom cyklu «Mroczna Wieża». Całość bardzo przypadła mi do gustu, czytałem kolejne części w niedużych odstępach czasu. W tym tomie pisarz postanowił wykorzystać ciekawy, niestosowany przez niego wcześniej zabieg. Pomieszanie uniwersów w książce wprowadza niezły chaos, ale i dynamikę akcji. Skomplikowana historia przyniosła wiele zaskoczeń. Dla mnie King to prawdziwy klasyk, cykl «Mroczna wieża» to jeden z lepszych jaki czytałem.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę