3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ostatni sekret Deverillów

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Daj się porwać Kronikom Deverillów!

Jest rok 1939, ludzie żyją w pokoju, odkąd zakończyła się Wielka Wojna. W rodzinie Deverillów wiele się zmieniło. Na scenę wchodzi nowe pokolenie.

Martha Wallace przyjeżdża do Dublina z Ameryki, aby odnaleźć biologiczną matkę, i zakochuje się w uroczym JP Deverillu. Niebawem odkrywa, że jej matka pochodzi z tej samej miejscowości co JP. Los Marthy zdaje się przesądzony.

Bridie Doyle, teraz hrabina di Marcantonio oraz właścicielka Castle Deverill, usilnie się stara uczynić zamek swoim domem. Ale jej ekstrawagancki mąż Cesare ma inne plany. Drogi małżonków powoli się rozchodzą. Rodzina i przyjaciele pary zaczynają się zastanawiać, czy Cesare naprawdę jest tym, za kogo się podaje.

Kitty Deverill, pogodzona z losem, wraz z mężem Robertem wychowuje dwójkę dzieci. Niespodziewanie do Ballinakelly wraca jej dawny ukochany Jack O’Leary. Okazuje się jednak, że jego serce należy do kogoś innego…

"Ostatni sekret Deverillów" to trzecia część, kończąca «Kroniki Deverillów».

Santa Montefiore, angielska pisarka, jedna z najchętniej czytanych autorek powieści dla kobiet. Nakładem wydawnictwa Świat Książki ukazały się m.in.: «Spotkajmy się pod drzewem ombu», «Smak szczęścia», «Włoskie zaręczyny», «Jaskółka i koliber», «Francuski ogrodnik», «Tajemnica morskiej latarni»," Córka pszczelarza", «Pieśni o wojnie i miłości», «Dziewczęta z Castle Deverill».

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Santa Montefiore "Ostatni sekret Deverillów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kroniki Deverillów»
Dziewczęta z Castle Deverill
Ostatni sekret Deverillów
Czas tajemnic
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę