Twoja wina

Tekst
Z serii: Play On #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Od przyjaciół do kochanków, od kochanków do śmiertelnych wrogów – Samantha Young porywa wielowarstwową, hipnotyzującą powieścią o miłości, która pali za sobą wszystkie mosty.

Jane Doe tuła się po rodzinach zastępczych, rozpaczliwie szukając odrobiny ciepła. Gdy poznaje Lornę i jej przystojnego brata Jamiego, ma wrażenie, że wygrała los na loterii. Wreszcie czuje, że ma dom.

Jest tylko jeden warunek, Lorna postawiła sprawę bardzo jasno: Jane nie wolno zakochać się w Jamiem.

Problem w tym, że to już się stało. A ich uczucie pochłonie wszystko.

Lata później, po tym, jak ich świat legł w gruzach, Jamie jest gotów wyrównać rachunki z każdym, kto w niezwykłym i magicznym, a jednocześnie mrocznym i pełnym przemocy Hollywood skrzywdził jego samego i jego rodzinę. Lista jest długa, a na samym jej szczycie znajduje się Jane.

I nawet dawne, ale wciąż żywe uczucie nie skłoni go, by okazał jej litość.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
  • ISBN: 9788380538542
  • Tłumacz: Aldona Możdżyńska
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Samantha Young "Twoja wina" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Aurelia Kaczor
16 marca

"Twoja wina" to genialna książka, pełna różnych przeróżnych emocji. Od pierwszej strony wciąga i nie pozwala się oderwać od czytania. W książce nie ma czarnych i białych bohaterów, każdy z nich jest pełen barw, momentami ich nie lubimy, momentami kochamy, a czasami jest nam ich żal. Samantha Young ma niepowtarzalną umiejętność tworzenia historii pięknych, nadzwyczajnych, niezwykle emocjonalnych i zapisujących się w pamięci czytelnika, a ja z każdą kolejną przeczytaną powieścią mam wrażenie, iż na nowo zakochuję się w twórczości autorki. Gorąco polecam<3

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę