Lecznicze głodówki dla każdego. Jak poprzez post pozbyć się choróbTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Post to dużo więcej niż tylko rezygnacja z posiłku. Jest to holistyczna metoda, która prowadzi do fizycznego i duchowego oczyszczenia. Autor udziela nie tylko konkretnych wskazówek, ale i odnosi się do niezbędnej wiedzy z dziedzin medycyny akademickiej i alternatywnej, psychologii i filozofii. W tej książce znajdziesz opis potwierdzonych naukowo procesów zachodzących w ciele podczas poszczenia. Zrozumiesz, dlaczego powstrzymywanie się od spożywania pokarmów jest naturalną metodą zapobiegania występowaniu licznych schorzeń. Post może być także pomocny w łagodzeniu oznak reumatyzmu, artretyzmu, cukrzycy, chorób skóry i jelit. W wielu przypadkach odnotowano całkowite wyeliminowanie powyższych dolegliwości. Przez głodówkę do zdrowia!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 31 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65404-75-6
  • Tłumacz: Anna Chomik
  • Wydawca: Vital
  • Spis treści
Ruediger Dahlke "Lecznicze głodówki dla każdego. Jak poprzez post pozbyć się chorób" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sabina Damian
10 kwietnia 2020

O metodach oczyszczania organizmu z toksyn, czy nawet całkowitym wyleczeniom niektórych dolegliwości dzięki głodówce słyszałam już wielokrotnie. Jednak aby nie zrobić sobie krzywdy i odpowiednio ją przeprowadzić należy najpierw się do całego procesu odpowiednio przygotować. Jedną z wartościowych źródeł na ten temat okazała się książka Ruedigera Dahlke «Lecznicze głodówki dla każdego. Jak poprzez post pozbyć się chorób», która etapowo opisuje na co należy zwrócić szczególną uwagę przy prowadzeniu postu, prezentuje naukowe dowody na poprawę zdrowia podczas stosowania głodówki i objaśnia podstawę na jakiej zaszły. Dodatkowo metoda jest całkowicie naturalna i pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Moim zdaniem warto spróbować opisanych w książce metod, oczywiście pamiętając, że każdy organizm jest inny i wszystko w granicach zdrowego rozsądku.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę