Promocja marki. Poradnik dobrych praktyk

Tekst
1
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nietuzinkowy przewodnik po dobrych i złych praktykach w marketingu, pełen refleksji i cennych spostrzeżeń autora. Od tradycyjnie pojmowanej reklamy przez modne ostatnio social media po niezbędny w dzisiejszym świecie personal branding. W myśl zasady "stwórz się sam" autor prezentuje szereg narzędzi niezbędnych w budowaniu marki osobistej.

Tej pozycji nie może zabraknąć w Twojej biblioteczce.


Książka stanowi bogaty przegląd narzędzi marketingowych, z naciskiem na te mniej inwazyjne i długofalowe: content marketing, storytelling i public relations. Mnogość przykładów czyni z niej praktyczny przewodnik, wart polecenia osobom szczególnie zainteresowanym budowaniem marki osobistej bądź marketingiem terytorialnym – tym dwóm obszarom, z racji praktyki zawodowej, autor poświęca najwięcej uwagi.

Jacek Szlak

redaktor naczelny portalu Marketing przy Kawie


Mówi się, że budowa marki to długi, nudny, żmudny i kosztowny proces. Dzięki książce „Promocja marki. Poradnik dobrych praktyk” tę drogę można skrócić. To kompendium wiedzy, którą drogę wybrać budując własną markę i jakich błędów unikać.

Maciej Łaski

Dyrektor Departamentu Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 marca 2019
  • ISBN: 978-83-63566-61-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Słowa i Myśli
  • Spis treści
Robert Stępowski "Promocja marki. Poradnik dobrych praktyk" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Odeta Lubinska
04 grudnia 2019

Jeśli chcecie być na bieżąco z aktualnymi trendami dotyczącymi mediów i najświeższymi rozwiązaniami z zakresu brandingu, to zdecydowanie jest to książka dla was. Jest to pozycja, którą śmiało można umieszczać w syllabusach na zajęciach z marketingu. «Promocja marki..» może zainteresować też menedżerów, którzy szukają kompendium wiedzy na temat marketingu i mediów. Autor wie o czym pisze.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę