Niespokojna krew. Część 2

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Niespokojna krew. Część 2
Tekst
Niespokojna krew
E-book
43,92  32,06 
Szczegóły
Opis książki

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę, kontaktuje się z nim kobieta, której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń, które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.

Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona, jak i Strike zmagają się z uczuciami, których doświadczają w łączącej ich relacji.

Badając okoliczności zaginięcia kobiety, para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów, wśród których są psychopatyczny morderca, nie zawsze godni zaufania świadkowie, a także karty tarota. Okazuje się, że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 listopada 2020
  • ISBN: 9788327160874
  • Tłumacz: Anna Gralak
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Robert Galbraith "Niespokojna krew. Część 2" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Niespokojna krew
E-book
43,92  32,06 
Książka należy do serii
«Cormoran Strike prowadzi śledztwo»
Zabójcza biel
Niespokojna krew. Część 2
Niespokojna krew. Część 1
-5%
Cecylia Gorska
08 stycznia

Najlepsza książka z całej serii. «Niespokojna krew» to już piąty tom opowieści o specyficznym detektywie, który prowadzi swoją agencję. Cormoran Strike to weteran, który zamiast nogi ma protezę. U jego boku niezrównana partnerka – Robin. Autorzy wykreowali świetne postaci, jednak to ciekawe śledztwo i intryga, której rozwiązanie wgniata w fotel są trzonem powieści. Wątek główny dobrze spleciony z losami bohaterów. Nie ma mowy o nudzie, świetnie rozegrana akcja i fabuła znacznie brutalniejsza od pozostałych części. Niezwykle wciągająca lektura, przesłuchana w wersji audiobooka. Polecam serdecznie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę