Niespokojna krew. Część 1

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Niespokojna krew. Część 1
Tekst
Niespokojna krew
E-book
43,92  32,06 
Szczegóły
Opis książki

Gdy prywatny detektyw Cormoran Strike odwiedza w Kornwalii ciężko chorą ciotkę, kontaktuje się z nim kobieta, której matka w 1974 roku zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Strike jest zaintrygowany – nigdy nie pracował nad sprawą sprzed kilkudziesięciu lat. Mimo nikłych szans na powodzenie dopisuje zlecenie do długiej listy dochodzeń, które prowadzi ze swoją wspólniczką Robin Ellacott.

Tymczasem Robin boryka się z trudnościami w życiu prywatnym. Na dodatek zarówno ona, jak i Strike zmagają się z uczuciami, których doświadczają w łączącej ich relacji.

Badając okoliczności zaginięcia kobiety, para detektywów staje w obliczu piekielnie skomplikowanych tropów, wśród których są psychopatyczny morderca, nie zawsze godni zaufania świadkowie, a także karty tarota. Okazuje się, że nawet sprawy sprzed dekad mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 listopada 2020
  • ISBN: 9788327160652
  • Tłumacz: Anna Gralak
  • Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
  • Spis treści
Robert Galbraith "Niespokojna krew. Część 1" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Niespokojna krew
E-book
43,92  32,06 
Książka należy do serii
«Cormoran Strike prowadzi śledztwo»
Zabójcza biel
Niespokojna krew. Część 2
Niespokojna krew. Część 1
-5%
Wiera Giba
08 stycznia

Pierwsza część Niespokojnej krwi – «Wołanie Kukułki», to naprawdę solidnie stworzona powieść, w której intryga rozwija się na wielu płaszczyznach. Książka napisana została pod pseudonimem Robert Galbraith, pod którym kryje się sławna dzięki Harry'emu Potterowi – J. K. Rowling. Autorka nie spoczęła na laurach i dalej tworzy fantastyczne powieści. Trzymająca w napięciu do samego końca, pełna akcji lektura, z zaskakującym zakończeniem, a przy tym z inteligentnym, ciekawym głównym bohaterem, Cormoranem Strike. Co tu dużo mówić – porządny kryminał. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę