3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Magia wahadełka

Tekst
Jak zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi
Autor:
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wahadełko to lekki przedmiot przymocowany do nitki lub łańcuszka. Za pomocą tego niezwykłego, niepozornego instrumentu możemy uzyskać informacje niemożliwe do uzyskania w żaden inny sposób. Od tysiącleci wahadełko wykorzystuje się do wielu różnych celów: starożytni określali dzięki niemu miejsce wysiewu, pomagało ono odnaleźć zaginione osoby i przedmioty, wskazywało żyły wodne, a nawet złoża ropy...

Richard Webster w charakterystycznym dla siebie, zrozumiałym i gawędziarskim stylu przedstawia pięćdziesiąt ćwiczeń i rytuałów, które można wykonać przy użyciu jednego wahadełka. Dowiesz się nie tylko tego, jak stawiać pierwsze kroki w dywinacji: wybrać wahadełko, przygotować je do używania (oczyścić, naładować energią), ale nauczysz się też zadawać odpowiednie pytania, które przybliżą cię do realizacji założonego celu.

Używaj wahadełka, aby:

znaleźć zagubione przedmioty,  komunikować się z duchami,  zbalansować swoje czakry,  pracować z aniołami,  komunikować się telepatycznie,  redukować stres.   Odkryj magię wahadełka, która ułatwi twoją codzienność!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-66815-50-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
"Magia wahadełka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę