Opowiadania do chichotaniaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Opowiadania do chichotania
Opowiadania do chichotania
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 39,80  31,84 
Opowiadania do chichotania
Audio
Opowiadania do chichotania
Audiobook
Czyta Artur Barciś
17,90 
Szczegóły
Opis książki

Długo oczekiwana kolejna część przygód Tomka. Jak zwykle zabawne i pełne wdzięku opowiadania o codziennych sprawach , które widziane oczyma przedszkolaka nabierają nieoczekiwanych kolorów. Zakładanie butów, wyprawa na basen czy gra w piłkę bywają niezwykle emocjonujące, a rozważania o tym, co śni się psu, a co tacie, i jak ukryć słodycze przed kolegą łakomczuchem albo plamę na obrusie przed wzrokiem babci, prowadzą do wielu zabawnych sytuacji.


Dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 08 kwietnia 2019
Renata Piątkowska "Opowiadania do chichotania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Opowiadania do chichotania
Audiobook
Czyta Artur Barciś
17,90 
Nadia Borawska
17 maja 2020

Rewelacyjne opowiadania o przedszkolaku Tomeczku, do pośmiania się i dla dzieci i dla dorosłych. Króciutka forma, super nadają się na czytanie na dobranoc. Fajnie jest spojrzeć znowu na świat widziany oczami dziecka, autorce udało się fantastycznie odwzorować ich punkt widzenia. Codzienne sprawy, które dla dorosłych nie są niczym specjalnym opisywane przez Tomeczka zdają się być prawdziwym wyzwaniem i czymś kompletnie nowym. Każde z opowiadań niesie ze sobą morał, język jest prostu i dostosowany do najmłodszych, a do tego piękne ilustracje. Dla mnie bomba. Bardzo polecam «Opowiadania do chichotania».

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę