Nigdy tego nie zapomnę (pol-ang)Tekst

I Shall Never Forget
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

"W życiu każdego człowieka są momenty, które zapadają w pamięć. Dla dziesięcioletniego Marcina, bohatera książki Renaty Piątkowskiej Nigdy tego nie zapomnę, taką chwilą była wizyta w Watykanie na audiencji u samego papieża Franciszka. Spotkanie z ojcem świętym zmienia życie chłopca – od tej pory stara się postępować tak, by stać się wzorem do naśladowania dla innych – tak samo jak uwielbiany papież Franciszek.

Za sprawą starszej siostry Marcina młodzi czytelnicy mają okazję poznać ojca świętego nie jako majestatyczną głowę Kościoła, lecz po prostu dobrego człowieka, który (czasami nawet pod osłoną nocy) pomaga potrzebującym, troszczy się o dzieci i przemawia do ludzkich serc.

Książka powinna być najlepszym przyjacielem dziecka, a może się nim stać tylko wtedy, kiedy rodzice będą proponować dziecku mądrą i rozwijającą lekturę, dostosowaną do jego wieku. Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do lektury najnowszej książki lubianej i cenionej autorki – Renaty Piątkowskiej. Mam nadzieję, że przygoda Marcina i jego spotkanie z Papieżem Franciszkiem będzie okazją do podjęcia wielu ważnych tematów jak wrażliwość, zawiść czy uczciwość, a przy okazji wspaniałym spotkanie z książką dla dzieci.

Marek Michalak

Rzecznik Praw Dziecka"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788376726960
  • Artysta: Dorota Łoskot-Cichocka
  • Wydawca: Literatura
  • Spis treści
Renata Piątkowska "Nigdy tego nie zapomnę (pol-ang)" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne książki tego autora:
Oko w oko ze zwierzakiem
Renata Piątkowska
24,90
Szczęście śpi na lewym boku
Renata Piątkowska
24,90 17,43
Nie ma nudnych dni
Renata Piątkowska
19,90
Z przysłowiami za pan brat
Renata Piątkowska
19,90 13,93
Twardy orzech do zgryzienia
Renata Piątkowska
24,90 17,43
Rozwiń
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków