Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #10
Z serii: Chyłka
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10
Wyrok
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10
Audio
Wyrok
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Szczegóły
Видео
"Wyrok" || Remigiusz Mróz [10 tom serii z Chyłką]
Opis książki

Dziesiąty tom bestsellerowego cyklu z Chyłką!

<br/>Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny &amp;amp; McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie zaważy na całej jego przyszłości zawodowej. Kordian nie ma jednak żadnego wyboru – zostaje zmuszony przez Piotra Langera, by podjąć się obrony pewnego chłopaka w Poznaniu.

Co ich łączy? I dlaczego Langerowi tak zależy na jego obronie?

Siedemnastolatek oskarżony jest o wyjątkowo krwawe zabójstwo dwóch kolegów ze szkoły, które łudząco przypomina sposób działania Sadysty z Mokotowa. Nie ma alibi, plącze się w zeznaniach, a dowody przemawiają przeciwko niemu. Nawet Chyłka jest przekonana, że tej sprawy nie da się wygrać…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 22 września 2019
Remigiusz Mróz "Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Wyrok
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Książka należy do serii
«Joanna Chyłka»
Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1
Testament. Joanna Chyłka. Tom 7
Afekt
-5%
Fryderyk Palubicki
16 stycznia 2020

Zwykle nie zakładam czytania tak długich cykli, ponieważ autorzy rzadko utrzymują styl i intrygę pierwszych książek do samego końca. Ale to wszystko zdecydowanie nie dotyczy Mróza! Jego książki od czasu do czasu stają się może coraz bardziej przerażające, ale z pewnością nie słabe i głupie. Każda książka jest zaskakująca, przyjemna, skłania do myślenia o wielu kwestiach, a dziesiąty tom serii nie jest wyjątkiem. Za każdym razem, gdy myślisz, że teraz nic więcej nieoczekiwanego się nie wydarzy … nie! Zdobądź kolejny ostry zwrot akcji i niesamowity finał! Czytaj Mróza, nie pożałujesz! Jest prawdziwym mistrzem fajnego thrillera psychologicznego.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę