Testament. Joanna Chyłka. Tom 7

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #7
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Testament. Joanna Chyłka. Tom 7
Testament
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Testament. Joanna Chyłka. Tom 7
Tekst
Testament. Joanna Chyłka. Tom 7
E-book
31,90  23,29 
Szczegóły
Tekst
Szczęśliwy jak łosoś
E-book
29,90  23,62 
Szczegóły
Testament. Joanna Chyłka. Tom 7
Audio
Testament
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Szczegóły
Testament. Joanna Chyłka. Tom 7
Testament
E-book
4,99 
Szczegóły
Testament
E-book
28 
Szczegóły
Видео
"Testament" Remigiusz Mróz - siódma część serii z Chyłką rusza w Polskę
Opis książki

Znany warszawski ginekolog niespodziewanie otrzymuje ogromny spadek od jednej ze swoich pacjentek, choć przyjął ją w gabinecie tylko raz. W skład masy spadkowej wchodzi zapuszczona nieruchomość, która lata temu po reprywatyzacji stała się własnością kobiety. Kiedy lekarz jedzie na miejsce, czeka go kolejne zaskoczenie – odnajduje zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu, a niedługo potem ginekologiem interesuje się policja, gotowa aresztować go za przestępstwo.

Lekarz chce, by reprezentowała go Joanna Chyłka, która jakiś czas temu była jego pacjentką. Pani mecenas waha się, jest bowiem zaabsorbowana obroną kogoś innego. Kiedy jednak okazuje się, że ginekolog może pomóc w wyciągnięciu tej osoby z więzienia, natychmiast się zgadza. Nie wie, jak wiele sekretów drzemie w rodzinnej przeszłości spadkodawczyni…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Remigiusz Mróz "Testament. Joanna Chyłka. Tom 7" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Testament
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Książka należy do serii
«Joanna Chyłka»
Precedens
Afekt
Egzekucja
-5%
Tami Qźmicz
10 lipca 2020

Kolejny raz musze napisać, że świetna . Chce się więcej i więcej. I poruszony bardzo ważny temat własności i kradzieży. Gdyby prawo chroniło dorobek życia przodków nie byłoby wielu nieszczęść.

Olaf Kurkowski
27 listopada 2019

W tej części znajduje się wiele odniesień do poprzedniej książki, która moim zdaniem jest udana, ponieważ osobiście nie wszystko zrozumiałem, pojawiły się pytania i wydawało się, że autor nie dość dobrze przemyślał fabułę w powieści „Oskarżenia”. Okazało się jednak, że dotknięto go w następnej części. Interesująca zwrotka akcji z dziedzictwem, co może nie być bardzo miłą niespodzianką, zwłaszcza jeśli czyjeś zwłoki są przywiązane do nieruchomości jako „przyjemny” bonus. A umarli w tej historii będą o wiele więcej …

Relacje głównych bohaterów idą na nowy poziom, ale mimo to trudno mi sobie wyobrazić, jak to się skończy. Zobaczymy!

Ola Wrotkowska
27 kwietnia 2020

Obejrzałam serial Chyłka z ogromną radością, apetytem i poczuciem, że super… a kilka dni temu z entuzjazmem:-) kupiłam w Biedronce – Testament Pana Mroza..

Tak – miałam oczekiwania… tyle dobrych opinii wcześniej czytałam i serial… taki dla mnie atrakcyjny. Cieszyłam się z tej książki. Do czasu… Powieść nie porwała mnie w żaden sposób. Da się to przeczytać. Tylko po co? Niestety nie czułam nawet ciekawości typu – a co się teraz wydarzy… Oczekiwania to zła rzecz :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę