HalnyTekst

Z serii: Komisarz Forst #6
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Góry nie zaznały krwi przez niemal trzy lata. Panujący w nich spokój trwał, od kiedy Wiktor Forst ujął mordercę nazywanego Bestią z Giewontu – i nic nie wskazywało na to, by sytuacja miała się zmienić.


Koszmar nadszedł wraz z halnym. Dominika Wadryś-Hansen została wezwana do Zakopanego, gdy tuż przed wejściem do kaplicy na Wiktorówkach odnaleziono makabrycznie zamordowaną kobietę. Ciało rozcięto, wnętrzności wywleczono, a w ustach ofiary umieszczono monetę łudząco przypominającą te, którymi posługiwał się seryjny zabójca lata temu.


Poszlaki prowadzą donikąd, odpowiedzi jednak zdaje się mieć osadzony w więzieniu Iwo Eliasz. Deklaruje, że zamierza się nimi podzielić – ale tylko z jednym człowiekiem.

Człowiekiem, który zniknął.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 października 2020
Remigiusz Mróz "Halny" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Komisarz Forst»
Deniwelacja
Zerwa
Halny
-5%
Albin Witkowski
01 czerwca

Majstersztyk, jak zawsze! Forst zostaje mimo woli wciągnięty w kolejną grę z psychopatą, który chce nad Tatrami zdetonować bombę z materiałem radioaktywnym. Muszę przyznać, że czytając, trudno było mi odłożyć książkę na bok. Gdy tylko kończyłem jeden rozdział, od razu miałem ochotę na kolejny, aby dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy Wiktora Forsta i Dominiki Wadryś-Hansen. Uwielbiam Mroza za to jak pisze, jakie robi zwroty akcji, ale tutaj przeszedł samego siebie! Tyle rozwiązań, a on zawsze wybrnie z tego tak, że w życiu byś się nie domyślił ze tak można. Z całego serca polecam tę książkę, jak i każdą inną Remigiusza.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę