Afekt

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #13
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Afekt
Afekt
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Audio
Afekt
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Szczegóły
Opis książki

W nowej kancelarii prawnej Joannie Chyłce zostaje przydzielona sprawa będąca jej zawodowym koszmarem: ma bronić pedofila. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce – kandydata na prezydenta, który przed wyborami przoduje w sondażach. Sprawa skupia na sobie uwagę wszystkich mediów, gdyż jej finał przesądzi nie tylko o losie oskarżonego, ale najprawdopodobniej także o wyniku wyborów.

Życie zawodowe Chyłki komplikuje się coraz bardziej, ale to nie koniec problemów. Prawdziwe zaczną się, kiedy w życiu Kordiana pojawi się pewna dziewczyna z jego przeszłości…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 23 marca 2021
  • Rozmiar: 420 str. 3 ilustracje
Remigiusz Mróz "Afekt" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Afekt
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Książka należy do serii
«Joanna Chyłka»
Precedens
Afekt
Egzekucja
-5%
dward Fory
01 czerwca 2021

Świetna, według mnie jedna z lepszych części. Emocji nie brakowało, a zakończenie jak na Mroza przystało pod znakiem zapytania wiele i jak zwykle do zniecierpliwionego czekania na dalsze losy Chyłki i Zordona. Tym razem mają bronić oskarżonego o pedofilię brata kandydata na prezydenta. Wynik prowadzonej przez nich sprawy może mieć wpływ na to, kto w najbliższym czasie zasiądzie w pałacu przy Krakowskim Przedmieściu. Problematyczne jest również pojawienie się byłej dziewczyny Kordiana a spotkanie z nią będzie dla Oryńskiego miało niespodziewane skutki. W tle zaś będzie się rozgrywać – kontynuowany z Precedensu – wątek Konsorcjum. Polecam fanom Chyłki i Zordona :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę