3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wojna makowa

Audio
Z serii: Wojna makowa #1
Posłuchaj fragmentu
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Wojna makowa
Tekst
Wojna makowa
E-book
37,43 
Szczegóły
Opis książki

Kiedy jesteś sierotą wojenną świat ma dla ciebie głównie pogardę, odrzucenie, brutalność i ból. Czasem, jeśli akurat masz szczęście, obojętność. Jeśli natomiast do tego jesteś dziewczynką, szczęście ma twoja przybrana rodzina. Zawsze może ubić interes i sprzedać cię na żonę jakiemuś zamożnemu staruchowi.

Rin doświadczyła tego wszystkiego. Jest nikim, jej życie nie ma dla nikogo żadnego znaczenia, nikogo też nie obchodzi jej los. Jeśli chce wydostać się z rynsztoka, w którym się wychowała, ma tylko dwie drogi. Pierwsza wiedzie przez łóżko obmierzłego starca. Druga, przez bramę Akademii Sinegradzkiej – elitarnej szkoły wojskowej. Aby podążyć tą drugą drogą, Rin zrobi wszystko, co tylko leży w ludzkiej mocy. A nawet więcej.

To nie jest historia o potędze nauki, sile przyjaźni czy starciach wielkiej magii.

To jest historia o kołach czasu, które nieustępliwie i bezlitośnie mielą ludzkie losy. I o dziewczynie, która zniszczyła cały mechanizm. Kamieniem, bo na miecz była za biedna.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2021
  • ISBN: 9788379645121
  • Tłumacz: Grzegorz Komerski
  • Wydawca: Fabryka Słów
  • Spis treści
Rebecca F. Kuang "Wojna makowa" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wojna makowa
E-book
37,43 
Książka należy do serii
«Wojna makowa»
Wojna makowa
Republika Smoka
Płonący bóg
-5%
Agnieszka Zaborowska
02 marca 2021

Kawał przecudownej fantastyki inspirowanej kulturą azjatycką. Świetnie wykreowani bohaterowie, historia wciągająca już od pierwszych stron. Widać, że autorka dba o detale i żadne napisane zdanie nie jest dziełem przypadku. Jest to bez dwóch zdań jedna z najlepszych pozycji jakie wpadły mi ostatnio w ręce. Dodatkowo pragnę zauważyć, że jest to pisarski debiut, co podziwiam. Każdemu życzę takiego debiutu!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę