Rehabilitacja w chorobach układu sercowo-naczyniowegoTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Podręcznik stanowi kompendium z zakresu rehabilitacji osób z chorobami układu krążenia.

Wiadomości ogólne ograniczono do niezbędnego minimum, natomiast szeroko przedstawiono metody usprawniania pacjentów ze schorzeniami układu sercowo-naczyniowego. Czytelnik pozna m.in.: telerehabilitację kardiologiczną, metody diagnostyczne stosowane w kwalifikacji pacjentów do odpowiedniego modelu rehabilitacji, metody terapeutyczne, w tym przeciwwskazania do kinezyterapii oraz objawy nakazujące przerwanie treningu, zasady planowania i prowadzenia ćwiczeń, najważniejsze zalecenia związane z usprawnianiem chorych w wybranych schorzeniach układu sercowo-naczyniowego z uwzględnieniem metody postępowania leczniczego oraz alternatywne formy treningowe.

Książka jest adresowana przede wszystkim do studentów fizjoterapii i początkujących fizjoterapeutów. Będzie również przydatna pozostałym członkom zespołu zajmującego się usprawnianiem pacjentów z chorobami układu sercowo-naczyniowego.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 09 czerwca 2021
  • ISBN: 978-83-200-6429-2
  • Redaktor: Zbigniew Nowak
  • Wydawca: PZWL
  • Spis treści
"Rehabilitacja w chorobach układu sercowo-naczyniowego" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę