Nie odpisuj

Tekst
Z serii: Trylogia Hejterska #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Thriller psychologiczny tajemniczego autora profilu ZWIERZENIE.

Już 100 000 Polaków zdradziło mu swoje najgłębsze sekrety.

Thriller, na który czeka cały Internet.

Żałuję, że przeczytałam tę wiadomość...

To okrutne, ale żywię się cierpieniem innych ludzi. Cudze nieszczęście dodaje mi otuchy i uzmysławia, że świat nie zmówił się przeciwko mnie. Nie tylko ja mam pod górkę.

Czy możesz wierzyć ludziom, których poznajesz w internecie?

Martyna prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Pogrążona w depresji kobieta zaczytuje się w problemach obcych ludzi, których cierpienie dodaje jej otuchy. Wydaje jej się nawet, że zna swoich czytelników lepiej niż oni sami.

Pewnego dnia dostaje jednak wiadomość, którą powinna była zignorować. Opróżniona butelka wina sprawia, że dziewczyna traci czujność i odpisuje. W jednej chwili Martyna przestaje być tylko powiernicą sekretów anonimowych internautów. Od teraz staje się częścią czyjegoś życia, które jest jeszcze bardziej przerażajace niż to opisywane w zwierzeniach.

Gdyby tylko nie odpisała na tę wiadomość…

Oboje jesteśmy nierozumiani. Oboje tkwimy w próżni, gdzie nikt nie słyszy naszego wołania o pomoc.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 września 2019
Marcel Moss "Nie odpisuj" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Trylogia Hejterska»
Nie odpisuj
Nie patrz
Nie krzycz
-5%
Gerwazy Kornacki
25 marca 2020

Świetny thriller, po którym dosłownie zbierałem szczękę z podłogi i długo nie mogłem się otrząsnąć. Do tego należy dodać, że jest to debiut literacki. Autor bardzo dobrze przedstawił temat przemocy fizycznej i psychicznej wobec mężczyzn. Jest to zdecydowanie temat tabu, niezwykle rzadko słyszymy o facetach, którzy przyznają się do tego, że kobieta nad nimi dominuje. Przynajmniej ja pierwszy raz czytam książkę poświęconą temu tematowi. Autor ogólnie podejmuje tematy bolesne i trudne: zdrada, poronienie, molestowanie seksualne.

Powieść mnie osobiście skłoniła do refleksji i zachęciła do zastanowienia nad pewnymi kwestiami. Bez wahania sięgam po kolejne wydania Marcela Mossa.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę