3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Czytaj po polsku. T. 7: Stanisław Lem: „Jak ocalał świat” (B1–B2), „Maszyna Trurla” (B2 –C1), „Wyprawa pierwsza A, czyli Elektrybałt Trurla” (C1–C2). Mat. pomoc. do nauki języka polskiego jako obcego; dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Wyd. 4

PDF
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Edycja dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Kolejny tom (7 już), który ukazał się w doskonale znanej słuchaczom Szkoły Języka i Kultury Polskiej serii, przeznaczony jest dla studentów średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Tym razem „materiałem wyjściowym”, dzięki któremu słuchacze Szkoły Letniej i Języka Polskiego będą mogli zdobywać i poszerzać swoje wiadomości dotyczące m.in. literatury, kultury polskiej i doskonalić umiejętności z zakresu języka polskiego, są utwory Stanisława Lema. Książeczka zawiera tradycyjny (przyjęty i sprawdzony z powodzeniem! w serii Czytaj po polsku) podział na część lekturową, część ćwiczeniową, klucz do ćwiczeń oraz naturalnie słowniczek.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 04 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-801-2181-2
  • Całkowity rozmiar: 2 MB
  • Całkowity liczba stron: 138
  • Rozmiar stron: x мм
  • Redaktor: Jolanta Tambor
  • Wydawca: Uniwersytet Śląski
"Czytaj po polsku. T. 7: Stanisław Lem: „Jak ocalał świat” (B1–B2), „Maszyna Trurla” (B2 –C1), „Wyprawa pierwsza A, czyli Elektrybałt Trurla” (C1–C2). Mat. pomoc. do nauki języka polskiego jako obcego; dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Wyd. 4" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Zofia Ignatowska
26 sierpnia 2021

Genialna pozycja do nauki języka polskiego dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. To już kolejny tom, z którego korzystam, tym razem książka oparta jest na twórczości Stanisława Lema. Jak zawsze zawiera podział na część lekturową i ćwiczenia. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę