Sekret księciaTekst

Z serii: Royals Saga
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę

Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu, a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem, które być może nigdy nie będzie potrafiło nikogo pokochać.

Clara ma złamane serce i próbuje zapomnieć o tym, co łączyło ją z niepokornym księciem. Rozdzieliły ich sekrety, które przed nią ukrywał. Jednak Aleksander nie podda się bez walki.

Kiedy Clara rzuci się w wir pracy i będzie starała się żyć swoim życiem, książę wróci po kolejną szansę. Czy dwoje tak różnych ludzi pochodzących z innych światów, będzie potrafiło zbudować prawdziwy związek?

Gorąca, erotyczna seria, która szybko Cię zdominuje!

__

"Nasz niegrzeczny książę w końcu wie, czego chce! Uwielbiam takie historie".

– "Niegrzeczne książki", Agata Wołosik-Wysocka

"Kurcze, to było… intensywne. Podobała mi się każda pojedyncza sekunda spędzona z tą historią!"

– inkvotary.com

___

O autorce

Geneva Lee – bestsellerową autorka według „The New York Times” i „USA Today”. Woli puścić wodze fantazji niż uczestniczyć w szarej rzeczywistości, dlatego każdą wolną chwilę poświęca pisaniu książek. Szczególnie lubi wyobrażać sobie zdarzenia z udziałem potężnych, niebezpiecznych i seksownych mężczyzn. Temperament Genevy oddaje jej twórczość, więc jeśli chcesz ją poznać, przeczytaj jej romans. Mieszka w Kansas z rodziną.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66074-60-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Geneva Lee "Sekret księcia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Marietta Krakowska
21 kwietnia 2020

Kontynuacja «Kochanki księcia» Genevy Lee to przede wszystkim, jak na literaturę erotyczną przystało – seks. Ale tak jak tom pierwszy przypadł mi do gustu, taki i drugi nie zawiódł. Styl autorki i jej spojrzenie na zaistniałą w utworze sytuację bardzo wpasowują się w mój gust. Poza oczywistą tematyką mamy tu także sporo nowych wątków z życia tajemniczego księcia, który w tej części okazuje się nie taki bezuczuciowy jak dotychczas. Akcja rozkręca się stopniowo i zaczyna się dziać naprawdę dużo. Tom trzeci Royalsów zapowiada się obiecująco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę