Korona na zawszeTekst

Z serii: Royals Saga
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce?

Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności losu. Wydaje się, że wszystko prowadzi do perfekcyjnego finału na ślubnym kobiercu. Jednak kobieta czuje wątpliwości. Chociaż nie wyobraża sobie życia bez Alexandra, wolałaby nigdy nie spotykać ludzi z jego otoczenia.

Zmiany, które czekają Clarę po ślubie z księciem to tylko początek problemów, z którymi będzie musiała się zmierzyć. Alexander ukrył przed nią tajemnicę i dopiero teraz Clara wie, że jej życie jest w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Nad życiem Clary i Alexandra powoli zbierają się czarne chmury. Czy znajdą w sobie siłę, żeby walczyć o szczęście i miłość?

__

O autorce

Geneva Lee – bestsellerową autorka według „The New York Times” i „USA Today”. Woli puścić wodze fantazji niż uczestniczyć w szarej rzeczywistości, dlatego każdą wolną chwilę poświęca pisaniu książek. Szczególnie lubi wyobrażać sobie zdarzenia z udziałem potężnych, niebezpiecznych i seksownych mężczyzn. Temperament Genevy oddaje jej twórczość, więc jeśli chcesz ją poznać, przeczytaj jej romans. Mieszka w Kansas z rodziną.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
  • ISBN: 978-83-66134-59-1
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Geneva Lee "Korona na zawsze" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Anita Babiarz
12 maja 2020

Moim zdaniem «Korona na zawsze» to bardzo dobra książka, czekałam na nią dość długo po zakończeniu poprzedniej części. Ciekawy pomysł na fabułę, choć troszkę przypomina «50 twarzy Greya», tak więc sporo opisów scen łóżkowych czy zbliżeń w ogóle, to jednak ma swoje zwroty akcji i charakterystycznych bohaterów. Clara i Alexander w tej części przygotowują się do ślubu, będzie sporo zamieszania i wątpliwości, bądź co bądź oboje pochodzą z dwóch, kompletnie różnych światów. Myślę, że ta część podobała mi się najbardziej, szkoda, że to już ostatnia Royalsowa książka, choć rewelacyjne zakończenie wyjaśniające wszystkie wątki było satysfakcjonujące i pewnie kontynuacja zaburzyłaby ten stan. Polecam gorąco całą serię.

autoreg612117862
03 kwietnia 2020

Seria książek od których ciężko się oderwać. Zaskakuje podobienstwem do obecnej pary z rodziny królewskiej Megan i Harry. Napisana językiem dość prostym.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę