Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Od zawsze unikam jakiegokolwiek fizycznego kontaktu. Dotykać może mnie tylko mama, mój brat Jake i... Liam. Od ośmiu lat co wieczór chłopak z domu naprzeciwko zakrada się przez okno do mojej sypialni i zasypiamy niewinnie przytuleni. Gdyby Jake wiedział, że Liam spędza u mnie każdą noc, chybaby go zabił. Liam to największe szkolne ciacho. Szaleją za nim wszystkie dziewczyny, a on zmienia je jak rękawiczki. Nie mogę go rozgryźć. W dzień zachowuje się jak megadupek, a w nocy jest ciepły i kochany. Wiem, że nie mogę się w nim zakochać – związki Liama nie trwają dłużej niż kilka nocy...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Kirsty Moseley "Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Daniela Bak
28 listopada 2019

Jeśli poszukujesz romansu idealnego, to właśnie go znalazłaś. Czytając niekiedy miałam łzy wzruszenia w oczach, związek Liama i Amber jest niemalże jak z bajki. Dla niektórych opowieść ta może wydawać się schematyczna, jednak dla mnie była naprawdę urokliwa i pełna ciepła. Przyjemne oderwanie od rzeczywistości na kilka godzin.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę