On cię okłamuje

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Znakomity, trzymający w napięciu thriller psychologiczny Amandy Reynolds, której debiut Blisko mnie stał się światowym bestsellerem.

Komu można wierzyć?

Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy?

Dziesięć lat po wydarzeniach, które wstrząsnęły całą okolicą, Jess Tidy przyjeżdża do rodzinnej miejscowości. Zjawia się tylko na chwilę, jednak przybycie dwudziestosześcioletniej rudowłosej piękności nie pozostaje niezauważone. W kawiarni odmawiają jej podania kawy, na drzwiach domu znajduje obraźliwe napisy, znów powtarzają się też akty wandalizmu.

Karen Winter przez cały czas stała u boku męża, wspierając go w walce o uniewinnienie. Mark zaprzeczał wszelkim oskarżeniom uczennicy Jess Tidy, jednak bezskutecznie. Trafił do więzienia, ale ta kara nie była jedyną, jaka dosięgnęła rodzinę Winterów.

Pewien przypadkiem odkryty przez Karen plik w komputerze rzuca nowe światło na to, co wydarzyło się przed dziesięciu laty.

Czy kobieta powinna była mu wierzyć?

A czy można wierzyć jej?

__

O autorce

Amanda Reynolds – na rynku wydawniczym zadebiutowała mocną powieścią "Blisko mnie". Na pytanie dlaczego tak późno zajęła się pisarstwem odpowiada, że musiała poczekać na odpowiedni moment aby poczuć, że wreszcie ma do opowiedzenia odpowiednią historię. Obecnie zajmuje się tylko pisaniem książek. Jest również mentorką debiutujących autorów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 września 2019
  • ISBN: 978-83-66436-34-3
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Amanda Reynolds "On cię okłamuje" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sandra Susalla
16 marca 2020

Świetny, nieprzewidywalny thriller psychologiczny. Autorka daje czytelnikowi sporą przestrzeń do domysłów, jednak zakończenie nie dało się przewidzieć tak łatwo, prawda okazała się szokująca. Wciągająca lektura, rewelacja!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora