Jak mówić, ...

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Jak mówić, ...
Jak mówić, ...
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 64  51,20 
Jak mówić, ...
Audio
Jak mówić, ...
Audiobook
35  25,55 
Szczegóły
Opis książki

Praktyczne ćwiczenia i wskazówki ułatwiające opanowanie sztuki komunikowania się z dziećmi - i… nie tylko z nimi - sprawiają, że książka jest przeznaczona dla każdego, kto chciałby lepiej rozumieć i mądrzej kochać dzieci oraz być przez dzieci kochanym i rozumianym. Nowe wydanie zostało poszerzone o posłowie "Nowe pokolenie", które napisała Joanna Faber, córka jednej z autorek.  Wychowana według metod przedstawianych w książce dzieli się doświadczeniami z dzieciństwa i wraz z rodzicami podejmuje wyzwania nowych czasów, szukając nowych rozwiązań.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788372788962
  • Tłumacz: Beata Horosiewicz, Mariola Więznowska
  • Wydawca: Media Rodzina
  • Spis treści
Elaine Mazlish "Jak mówić, ..." — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Jak mówić, ...
Audiobook
35  25,55 
olga.juraszek
13 sierpnia

Pozwala spojrzeć na emocje dziecka w nowy sposób. Korzystam z rad autorki co początkowo nie jest łatwe. Ale widzę korzyści i będę nad sobą pracować. Polecam!!

Bogumiła Marcinek
18 marca 2020

Bardzo mądry i przydatny podręcznik pedagogiczny. Dla nauczycieli, młodych rodziców i nie tylko. Warto spojrzeć jakie błędy w komunikacji popełniamy, często nie zdajemy sobie z nich sprawy. Bardzo przystępnie sformułowane fachowe porady, nieco humoru i wiele przykładów życiowych aby móc lepiej zobrazować czytelnikowi treść. Mogę powiedzieć, że ta książka otworzyła mi oczy w wielu sprawach z tłem komunikacyjnym, które wcześniej wydawały mi się zbyt proste i trywialne by było możliwe popełnić błąd. Jednak diabeł tkwi w szczegółach. Na pewno sięgnę po inne publikacje autorek.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę