TehanuAudio

Z serii: Ziemiomorze #4
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Ziemiomorze
E-book
55,90  40,25 
Szczegóły
Opis książki

Czwarty tom cyklu Ziemiomorze!

Wiele lat temu wspólnie uciekli z przeklętych Grobowców Atuanu. Teraz ona jest wdową po rolniku i wiedzie spokojne, proste życie na wyspie Gont. On natomiast jest starym Arcymagiem, który zmaga się z rozpaczą po utraconym życiu. Ged i Tenar kiedyś pomogli sobie nawzajem. Teraz będą musieli ponownie zjednoczyć siły, aby pomóc komuś jeszcze. Małej, okaleczonej i przerażonej dziewczynce, której przeszłość jest zagadką, a przeznaczenie pozostaje tajemnicą. Czy ją odkryją?

Ursula K. Le Guin urodziła się 21 października 1929 r. w Berkeley. Jej książki stały się klasyką nie tylko fantastyki. To już kanon literatury pięknej – analizowany, poddawany badaniom literackim, antropologicznym i psychoanalitycznym. Pisze dla dorosłych, młodzieży i dla dzieci. Jest autorką scenariuszy filmowych i esejów oraz tekstów piosenek. Została uhonorowana wszelkimi możliwymi nagrodami przyznawanymi twórcom science fiction i fantasy, z Nebulą, Hugo i World Fantasy Award na czele. Amerykańska Biblioteka Kongresu określiła ją mianem Żyjącej Legendy wśród pisarzy. Od 1958 roku mieszka w Portland w stanie Oregon.

Copyright © 1990 by The Inter-Vivos Trust for The Le Guin Children. All rights reserved. Copyright © for the translation by Paulina Braiter. Copyright © for the audio edition by Prószyński Media Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 7 godz. 47 min 25 sek.
  • ISBN: 9788380696167
  • Tłumacz: Paulina Braiter
  • Lektor: Andrzej Ferenc
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Ursula K. Le Guin "Tehanu" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ziemiomorze
E-book
55,90  40,25 
Książka należy do serii
«Ziemiomorze»
Grobowce Atuanu
Czarnoksiężnik z Archipelagu
Tehanu
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę