Kto mieszka za ścianą?

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ledwo żywe kobieta i dziecko zostają znalezione zamknięte w piwnicy.

Nikt nie wie, kim są i skąd się tam wzięły. Kobieta nic nie mówi i nie ma żadnego raportu o zaginięciu, który pasowałby do ich profilu. Starszy człowiek, który jest właścicielem również twierdzi, że nigdy ich wcześniej nie widział.

Mieszkańcy spokojnej dzielnicy Oksfordu są zszokowani tym, że coś takiego mogło się wydarzyć tuż pod ich nosem. Do śledztwa przystępuje detektyw Adam Fawley. Z czasem okazuje się, że każdy skrywa jakąś tajemnicę i nie ma niewinnych.

Czy zastanawiałeś się kto mieszka za twoją ścianą?

Czy wiesz, co ukrywa?

Cara Hunter idealnie połączyła thriller psychologiczny z klasycznym policyjnym śledztwem, a gęsto utkane zwroty akcji nie pozwalają na chwilę odpoczynku.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 31 marca 2019
Cara Hunter "Kto mieszka za ścianą?" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Detektyw Adam Fawley»
Kto chce ich śmierci?
Kto je porwał?
Mroczna prawda
-5%
Ziemowit Cielinski
20 stycznia 2020

Świetny kryminał! Zachęcony pierwszą częścią sięgnąłem i po drugą, która podobała mi się jeszcze bardziej. Bardzo szczegółowa lektura i bardzo wciągająca, uwielbiam tak dopracowane książki, a najbardziej jeśli są to pełne niezbędnych detali thrillery lub kryminały psychologiczne. Najmniejszy szczegół ma tutaj znaczenie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę