3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Był sobie pies 2

Tekst
Autor:
Z serii: Był sobie pies #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego człowieka

Bailey – bohater bestsellera "Był sobie pies" – powraca z nową misją!

Mała Clarity June opuszcza ukochaną babcię oraz jej psa i wyjeżdża z matką do wielkiego miasta. Psiak przeżył już wiele wcieleń i sporo się o ludziach nauczył. Miał różne imiona: Bailey, Toby, Ellie, Koleżka…

Tym razem powraca, aby wypełnić nowe zadanie. Spotyka dorastającą Clarity, wnuczkę ukochanego przyjaciela Ethana. Dziewczynka ma talent do pakowania się w kłopoty, więc Bailey w swoim nowym wcieleniu musi jej strzec i zrobić wszystko, żeby była szczęśliwa. Razem czeka ich mnóstwo przygód pełnych wzruszeń i radości!

Ten oddany i kochany pies pomoże swojej pani zrealizować jej marzenia i odnaleźć prawdziwą miłość. Czasami będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić jako inny czworonożny przyjaciel. Jednak nie zamierza się poddawać – musi być dzielnym psem! Jedno wie na pewno: życie jest na tyle pomerdane, że zawsze warto trzymać się razem.

Oto zabawna i wzruszająca opowieść o przyjaźni, oddaniu i poświęceniu, która wielokrotnie cię zaskoczy. Odkryj świat widziany oczami psa i przekonaj się, że psia miłość jest wieczna.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 września 2019
  • ISBN: 978-83-66436-31-2
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
"Był sobie pies 2" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Nadia Krolikowska
20 stycznia 2020

Piękna, ciepła historia Koleżki, psiaka pochodzącego z ubogiej farmy. Pierwsza część bardzo mnie wzruszyła, nie jestem więc zdziwiona, że drugą także skończyłam ze łzami w oczach. To opowieść przede wszystkim o miłości i poświęceniu. Oryginalna, dająca nadzieję, piękna. Dla czytelników w każdym wieku.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę