Przyjęcie na Sardynii

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Właściciel największego banku we Włoszech Cesario Piras organizuje w swoim trzynastowiecznym zamku na Sardynii przyjęcie dla pracowników. Wtedy niespodziewanie pojawia się młoda kobieta z dzieckiem. Cesario po raz pierwszy widzi ją na oczy, a ona oznajmia mu, że kilkumiesięczna dziewczynka jest jego córką…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Chantelle Shaw "Przyjęcie na Sardynii" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Renata Trocka
11 maja 2020

"Przyjęcie na Sardynii" było dla mnie sporym, pozytywnym zaskoczeniem. Opowieść o włoskim, bogatym biznesmenie, Cesario Pirasie, który podczas imprezy pracowniczej w swojej zabytkowej posiadłości na Sardynii poznaje nieoczekiwanego gościa. Na przyjęciu zjawia się piękna kobieta z dzieckiem. Na dodatek nieznajoma oświadcza, że to on – Cesario, jest ojcem dziewczynki. Z początku byłam bardzo podejrzliwa co do całej sytuacji opisanej w książce, wydawało mi się, że przejrzałam o co tam chodzi, ale czekał mnie fabularny zwrot akcji. Książka naprawdę mnie zaangażowała, nawet żałowałam, że jest taka krótka. Pewnie jeszcze do niej wrócę. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę