3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Odnaleźć szczęście

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Lowena Trevanion nigdy nie miała własnego domu. Jako dziecko z nieprawego łoża trafia do zamożnej rodziny Carberrych. Zostaje wychowana przez guwernantkę dzieci starego lorda, a kiedy dorasta, obejmuje stanowisko pokojówki. Jej wyjątkowa uroda szybko zwraca na siebie uwagę sir Edwarda, nowego lorda Carberry.


Tymczasem do majątku powraca sir Marcus, młodszy brat lorda. Zauroczony Loweną proponuje jej, aby zamieszkała w majątku jego matki w charakterze damy do towarzystwa. Sir Edward nie zamierza jednak tak łatwo pozwolić jej odejść…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 kwietnia 2019
Helen Dickson "Odnaleźć szczęście" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Borys Lupinski
17 maja 2020

"Na «„Odnaleźć szczęście“» Helen Dickson trafiłam przypadkiem w jednej z medycznych poczekalni. Ku mojemu zaskoczeniu książka okazała się bardzo angażująca, aż nie chciało się wstawać z fotela. Opowiada losy rodziny Carberrych, którzy przygarnęli młodą Lowenę Trevanion, dając jej opiekę i podstawową edukację. Dziewczyna gdy dorasta pozostaje z rodziną i pracuje jako pokojówka w ich posiadłości. Do majątku przybywają nieznani dotąd Lowenie goście, których zauroczy jej nietuzinkowa uroda. Rozpoczyna się miłosny trójkąt który postawi ją w trudnej sytuacji. Książka była dla mnie nieprzewidywalna i wciągająca.

Czyta się bardzo szybko, autorka ma lekkie pióro, a fabuła jest całkiem oryginalna jak na romans. Polecam. "

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę