Polowanie na mordercęTekst

Z serii: Stillhouse Lake #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gwen Proctor nie potrafi zignorować błagania o pomoc. Ale w tym miasteczku na odludziu właśnie rozpoczyna się sezon na polowanie.

Gwen zdołała uciec od męża – seryjnego mordercy – i ocalić swoją rodzinę, nie potrafi jednak uwolnić się od jego złej sławy ani zwyrodniałych internetowych mścicieli, którzy wciąż pragną odwetu za jego zbrodnie. Ukrywanie się w ogóle nie wchodzi w rachubę. Nie w sytuacji, kiedy jej jedynym celem jest zapewnienie normalnego życia swoim dzieciom.

Tym razem kontaktuje się z nią będąca w niebezpieczeństwie kobieta. Marlene Crockett z położonego na odludziu miasteczka Wolfhunter jest sparaliżowana strachem o siebie i swoją córkę. Kiedy Gwen przybywa do małej, odizolowanej społeczności, Marlene jest już martwa, a o morderstwo zostaje obwiniona jej córka. Ale to nie jej tak panicznie bała się Marlene, a Gwen nie zamierza wyjeżdżać, dopóki nie pozna całej prawdy.

Może już jednak być za późno. Pułapka została zastawiona, a pętla ma zacisnąć się na wszystkich najbliższych Gwen osobach. Jej prześladowcy nadchodzą, a w tak mrocznym miejscu jak Wolfhunter bardzo łatwo jest im zasadzić się na swoje ofiary…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 05 lipca 2019
Rachel Caine "Polowanie na mordercę" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Mroczna strona»
Zjawa
Złe miejsce
Gra w morderstwo
-5%

Całe szczęście najnowsza pozycja Rachel Caine trzyma równie wysoki poziom, co dwie poprzednie. Autorka mistrzowskich powieści kryminalnych ponownie podarowała swoim fanom porcję emocji, które trzymają nas w napięciu od początku do końca. „Polowanie na mordercę” to arcyciekawy kryminał, który ma w sobie również nutę thrillera. Poznajemy dalsze losy Gwen Proctor, która mimo iż zdołała uciec od męża, seryjnego mordercy, nadal walczy z prześladowcami, którzy ją nękają, nie wierząc w jej niewinność. Uważam, że cała seria jest bardzo udana i zachęcam do przeczytania tej powieści, jak i poprzednich, żeby wyciągnąć z lektury maksymalną przyjemność.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę