Święta w LondynieTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Maximiliano Martinez kilka miesięcy po ślubie uświadamia sobie, że nigdy nie będzie szczęśliwy w małżeństwie. Nie chce oszukiwać Lisy przez całe życie, więc odchodzi od niej. Lisa wnosi o rozwód, dowiaduje się jednak, że jest w ciąży. Dla dobra dziecka postanawiają dać sobie jeszcze jedną szansę. Po wspólnych świętach Lisa zdecyduje, czy potrafi żyć z Maxem, który jej nie kocha…


Druga część miniserii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 grudnia 2019
Rachael Thomas "Święta w Londynie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Kinga Kiedrowska
17 kwietnia 2020

"Święta w Londynie" to niedługie opowiadanie napisane przez Rachael Thomas, w którym poznajemy Maximiliano i Lisę. Para wiedzie piękne wspólne życie, które w końcu doprowadza ich do ślubu. Jednak po wydarzeniu do Maxa dochodzi, że podjął złą decyzję. Ze względu na dziecko, które jest w drodze, wraz z Lisą postanawiają dać jeszcze jedną szanse ich związkowi, który wisi na włosku. Bardzo odprężyłam się przy tej książce, autorka ma lekkie pióro. Na pewno sięgnę też po jej inne książki. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę