Radykalni RebeliaTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Stary Kontynent płonie. Zapoczątkowana w Paryżu muzułmańska rebelia rozlewa się na sąsiednie kraje. Islamscy fundamentaliści wychodzą na ulice Berlina, Brukseli, Londynu i wielu innych miast Europy Zachodniej. Władze starają się zapanować nad chaosem, ale pojawia się nowy wróg – radykalna prawica. Jej bezwzględne bojówki ze skrajnym bestialstwem odpowiadają muzułmańskiej społeczności. Kuba i jego przyjaciele są zmuszeni raz jeszcze powrócić do piekła, wszak nigdy nie zostawia się swoich za linią wroga. W niemieckiej stolicy czeka ich walka, jakiej dotąd nie stoczyli, bój nie tylko o serca, ale i dusze. Kipiący nienawiścią Berlin zabiera ich w otchłań szaleństwa, a gdy wrogie mocarstwa stawiają ultimatum, najgorszy koszmar staje się faktem. Radykalni. Rebelia to kontynuacja najbardziej kontrowersyjnego cyklu political fiction ostatnich lat. To książka o tym, co może czaić się za rogiem, gdy my naiwnie ufamy, że nic nam nie grozi. Wszak ludzie nigdy nie potrafili wyciągać wniosków z historii… Wojna już trwa. Ludzi znów zabijają w imię Boga. Nadciąga apokalipsa.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Przemysław Piotrowski "Radykalni Rebelia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Makabryczna i szczera do bólu, tak opisałbym książkę «Radykalni. Rebelia» w wielkim skrócie. Duży plus u mnie za ruszenie kontrowersyjnego tematu emigracji islamistów do Europy i ich dominacji w zachodniej części kontynentu. Temat politycznie niepoprawny, a jednak autor był odważny. Szanuję. Równocześnie, dostajemy szereg świetnie wymyślonych postaci i dynamiczną, rewelacyjną akcję. Książka jest mocna, Piotrowski utrzymuje świetny poziom ustanowiony w tomie pierwszym. Uważam, że ta lektura może otworzyć oczy wielu osobom, które nie do końca rozumieją czym jest islam i jakie realne zagrożenia niesie w naszym kierunku jako europejczyków. Jak najbardziej polecam, zwłaszcza czytelnikom o mocnych nerwach i tym głodnym prawdy.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę