Idealna opiekunkaTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„To był mąż. To zawsze jest mąż.”  Caroline Harvey zostaje znaleziona martwa w Suffolk, w najgorętszy dzień roku. Jej ciało zostało w dziwny sposób porzucone na łóżeczku dziecięcym – a dziecka, którym się opiekowała, nigdzie nie ma. Setki kilometrów dalej wakacje Siobhan Dillon na francuskim wybrzeżu kończą się nagle, kiedy jej mąż, Callum, zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa, a idealna rodzina Siobhan rozpada się. Jednak czy Caroline jest tak niewinna, jak się wydaje – czy może ukrywała swój własny sekret? Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy? I gdzie jest dziecko?  Trzymająca w napięciu nowa książka autorki bestsellerów!  „Uwielbiam ją, te zwroty akcji!”  B.A. Paris  „Wartka akcja. Uzależniająca. I wszystko tak bardzo prawdopodobne.”  Jane Corry  „Mądra, trzymająca w napięciu, bardzo mi się podobała.”  Victoria Selman  „Wszystko, co uwielbiam w powieściach kryminalnych… niezwykle przyjemna, nie sposób jej odłożyć.”  Jane Casey

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
Phoebe Morgan "Idealna opiekunka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jadwiga Krolikowska
22 października 2020

Najnowszy thriller Phoebe Morgan – «Idealna opiekunka», to książka, która absolutnie mnie pochłonęła. Ciężko domyślić się co tak naprawdę się wydarzyło, autorka igra z czytelnikiem w kotka i myszkę. Bardzo mocne zakończenie, którego się nie spodziewałam. Całość trzyma w napięciu jak na thriller psychologiczny przystało. Jeśli lubicie thrillery przyprawiające o ciarki to ta książka zdecydowanie jest dla was. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę