Projektowanie elementów maszyn z wykorzystaniem programu Autodesk InventorPDF

Obliczenia przekładni
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kontynuacja poprzedniej publikacji tegoż Autora. Bogato zilustrowany materiał, pomocny przy projektowaniu oraz wykonywaniu dokumentacji technicznej części maszyn i mechanizmów. Szczególną uwagę zwrócono na obliczenia przekładni pasowej, przekładni pasowo-łańcuchowej, przekładni zębatej (wraz z obliczeniem korekcji zazębienia) oraz na dobór i obliczanie połączeń wpustowych i wielowypustowych.

Czytając tę książkę, bez problemu nauczysz się posługiwać programem Autodesk Inventor:

· Książka jest przewodnikiem służącym przede wszystkim do zaznajomienia z podstawami działania oprogramowania na podstawie opisu wykonywanych czynności „krok po kroku”, aż do zaprojektowania elementu maszyny.

· Przedstawione przykłady projektowania przekładni opracowano na podstawie rzeczywistych elementów najczęściej występujących w budowie maszyn. Szczególną uwagę zwrócono na obliczenia oraz miejsca przyłożenia sił na wałach projektowanych przekładni.

Opracowanie przeznaczone jest dla studentów uczelni technicznych przystępujących po raz pierwszy do projektowania przy użyciu programu Autodesk Inventor. Oprócz podstawowego przeznaczenia, książka może być przydatna również do wykonywania prac projektowych na uczelniach technicznych oraz w przemyśle.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 12 września 2019
  • ISBN: 978-83-01-18197-0
  • Całkowity rozmiar: 47 MB
  • Całkowity liczba stron: 220
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Paweł Płuciennik "Projektowanie elementów maszyn z wykorzystaniem programu Autodesk Inventor" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę