Chechło

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Chechło
Chechło
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 71,80  57,44 
Audio
Chechło
Audiobook
Czyta Daria Brudnias, Jan Marczewski
39,90  28,73 
Szczegóły
Opis książki

Piaszczyste plaże, trawy i trzcinowiska przyciągają ludzi spragnionych wypoczynku. Oraz tych, którzy z dala od wielkomiejskiego gwaru prowadzą tu swoje ciemne interesy. Na przykład takich jak Luca. Inni, tacy jak Marcin i Paulina, woleliby pewnie zjawić się tam z własnej woli i w nieco przyjemniejszych okolicznościach. Chwilowo są jednak za bardzo zajęci ratowaniem własnej skóry, żeby o tym myśleć. I choć ciąg dalszy nastąpi, to nie wszystkim to wyjdzie na dobre i nie każdy wyjdzie z tego żywy...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 czerwca 2021
Paulina Świst "Chechło" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Chechło
Audiobook
Czyta Daria Brudnias, Jan Marczewski
39,90  28,73 
Moomy Bookstagram
07 lipca

„CHECHŁO”


Paulina Świst Wydawnictwo AKURAT


Pauliny Świst nie trzeba nikomu przedstawiać. Większość z was ją zna – lub zna jej powieści. Jej dzieła albo się kocha albo nienawidzi. Jak było tym razem? Jestem zadowolona z tej historii. „Chechło” to lekka i nieskomplikowana opowieść. Nie trzeba tutaj się wysilać, żeby zrozumieć przedstawioną historię. Idealna na upalne, letnie dni. Najnowsze dzieło Pauliny Świst przeznaczone jest tylko dla czytelników pełnoletnich. Znajdziecie tutaj mnóstwo ostrych scen, ostry i cięty język i niezapomnianą, diabelską jazdę.

Ciąg dalszy nastąpił – „Chechło” jest kontynuacją „Paprocany”. Czytaliście?

„Miłość bywa ślepa, tak jak sprawiedliwość. Nie da się tego powiedzieć o zemście”.

Czy zemsta będzie gorzka czy może słodka? Przekonacie się czytając najnowsze dzieło Pauliny Świst.

Paulina – główna bohaterka miała w swoim życiu pecha. Poznała mężczyznę, w którym się zakochała. Pobrali się, a po czasie puścił ją z torbami. Straciła dom, pieniądze i wygodne życie. Teraz pracuje na dwa etaty, a w sumie nawet na trzy. Pracuje w urzędzie, jest kelnerką i ma swoją pasję. Pisze niesamowite erotyki z kryminalnymi wątkami. Dzielna dziewczyna. Podczas pewnej imprezy poznaje przystojnego Marka. On jest adwokatem. Ona ma nadzieję, że po szybkim numerku zapomni o niej. Jednak to nie nastąpiło. Marek nawet spróbuje pomóc Paulinie w jej zemście. Co z tego wyniknie? Czy będzie totalna klapa, czy coś pozytywnego musicie przeczytać sami.

Autorka przewidziała dla swoich bohaterów mnóstwo atrakcji. Nie będą mieli czasu na nudę. Będzie zabawnie i niebezpiecznie.

Paulina jest zabawna i ma cięty język. Kiedy ją poznacie – to pokochacie. Uważajcie na siebie.

Dobra akcja, świetna fabuła i dobrze wykreowani bohaterowie.

Czekam na kolejną część, a was zapraszam do przeczytania „Chechło”, oraz pozostałych książek Pauliny Świst.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę