Jesteś spokojemTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Co się dzieje, gdy pełna życiowej pasji, niezależna i buntownicza kobieta wkroczy niechcący na ścieżkę rozwoju duchowego? Kogo na niej spotka? Z jakimi demonami zatańczy? Czy zdoła je obłaskawić? Czy joga może pomóc uporać się z traumą i uleczyć dawne rany? A jeśli tak, to jak się żyje, mając nareszcie spokój? I co to właściwie jest ten cały duchowy rozwój?

Paulina Młynarska z bezwzględną szczerością opowiada o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa, swoich zmaganiach z zespołem stresu pourazowego i o tym, jak odzyskała radość życia dzięki regularnej praktyce jogi (nie mylić z wygibasami celebrytek na Instagramie!).

"Jesteś spokojem" to zastrzyk rzetelnej motywacji do pracy nad sobą dla każdego, kto naprawdę chce odzyskać spokój. Bez lukru i udawania, że da się w tej dziedzinie cokolwiek osiągnąć, unikając wysiłku i zmierzenia się z własną strefą mroku. A wszystko to z właściwym autorce poczuciem humoru, dystansem i przymrużeniem oka. Oraz z zaskakującą polityczną puentą, ponieważ w książkach Młynarskiej prywatne zawsze jest polityczne.

Paulina Młynarska (1970) – niezależna dziennikarka i producentka telewizyjna, pisarka, felietonistka, podróżniczka, kobieta biznesu. W przeszłości także aktorka filmowa i teatralna. Zaangażowana społecznie feministka i certyfikowana nauczycielka jogi. Sama o sobie mówi, że ma na koncie już sześć życiorysów, a przecież to dopiero początek. Żyje między Azją (Indie, Nepal, Bali), dokąd zabiera kobiety w podróże połączone z praktyką jogi, a Kretą, gdzie obecnie mieszka. Matka dorosłej córki. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi 200 000 osób, a publikowane w internecie felietony doprowadzają do białej gorączki zarówno rządzących, jak i opozycję.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 16 października 2019
Paulina Młynarska "Jesteś spokojem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Ta książka dosłownie zawiera pozytywne i pragnienie poprawy życia, pomimo faktu, że wiele sytuacji opisanych w pierwszej części książki jest bardzo tragicznych. To opowieść o tym, jak twórcza osoba o złożonym charakterze i trudnych okolicznościach życiowych dosłownie osiągnęła punkt bez powrotu i zdecydowała, że nadszedł czas działania. W przeciwnym razie po prostu nie mogłaby przeżyć! Na ratunek przybyła joga i różne praktyki, rozwijając spokojne podejście do siebie i życia, a także spokój ducha, zdrowie i radość. Jeśli po przeczytaniu tej książki nie zaczniesz od razu ćwiczyć jogi, nie mogę sobie wyobrazić, co jest z tobą nie tak))) Ponieważ dla mnie osobiście ta książka stała się silnym czynnikiem motywującym do natychmiastowej zmiany mojego życia na lepsze. I wydaje się, że to działa dla mnie) Bravo, Paulina Młynarska!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?