Powolne spalanie

Audio
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Powolne spalanie
Powolne spalanie
E-book
36,50  26,28 
Szczegóły
Opis książki

Paula Hawkins, autorka powieści „Dziewczyny z pociągu” i „Zapisane na wodzie”, które urzekły miliony czytelników na całym świecie, snuje pasjonującą, pełną zwrotów akcji opowieść o oszustwie, morderstwie i zemście.

„Co ci odbiło?”.

Makabryczne morderstwo młodego człowieka na barce w Londynie nasuwa pytania o rolę trzech kobiet. Laury, przeżywającej trudne chwile dziewczyny, z którą późniejsza ofiara umówiła się na przelotny seks i która według świadków jako ostatnia wyszła z barki chłopaka. Carli, jego pogrążonej w żałobie ciotki, i tak już opłakującej inną krewną, która zginęła ledwie kilka tygodni wcześniej. I Miriam, wścibskiej sąsiadki, która znalazła zakrwawione zwłoki i ma tajemnice przed policją.

Trzy kobiety w zasadzie się nie znają, lecz każda z nich była w jakiś sposób powiązana z ofiarą. Trzy kobiety z różnych powodów kipią gniewem. Świadomie lub nie domagają się naprawienia zła, jakie im wyrządzono.

A gdy chodzi o zemstę, nawet porządni ludzie są zdolni do straszliwych czynów. Do czego się posuną, żeby odzyskać spokój?

Paula Hawkins daje nam odważny i pikantny kryminał, w którym pyta: Jak długo tajemnica może się tlić, zanim wybuchnie ogniem?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 31 sierpnia 2021
  • ISBN: 9788365928375
  • Tłumacz: Robert Ginalski
  • Lektor: Karolina Gruszka
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Paula Hawkins "Powolne spalanie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Powolne spalanie
E-book
36,50  26,28 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę