Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie
Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie
E-book
34,90 
Szczegóły
Opis książki

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie, której każdy element jest równie porywający i pouczający, jak wszystkie poprzednie.

Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym, a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego, będącym podstawą trwałego sukcesu.

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej, w której Rich O’Connor, fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej, Telegraph Partners, napotyka wyzwanie tak wielkie, że może ono zachwiać jego firmą, karierą i wszystkim, co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

***

Opowiadając tę historię, Lencioni zręcznie pomaga czytelnikowi zrozumieć rozbrajającą prostotę i potęgę tworzenia zdrowej organizacji i ujawnia cztery kluczowe dyscypliny, których należy przestrzegać, by to osiągnąć.

Po raz kolejny Lencioni przynosi nam naprawdę porywającą opowieść z potężnym i zapadającym w pamięć przesłaniem dla wszystkich, którzy starają się być nadzwyczajnymi przywódcami. Następna wspaniała lektura od Lencioniego! Równie przyjemna w czytaniu, co odkrywcza.

John J. Donahoe, dyrektor zarządzający na cały świat w Bain & Company, Inc.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-8087-254-7
  • Lektor: Michał Staszczak
  • Wydawca: MT Biznes
  • Spis treści
Patrick Lencioni "Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Cztery obsesje wyjątkowego szefa. Opowieść o przywództwie
E-book
34,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę