Wszystkie nasze dniAudio

Wejdź do magicznego świata Natalia Sońska za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Wszystkie nasze dni
Wszystkie nasze dni
E-book
31,90  24,24 
Szczegóły
Opis książki

Nina ma wiele szczęścia i robi w życiu to, co naprawdę kocha. Zamiłowanie do piękna i harmonii, wrodzony talent organizacyjny oraz dyplom z zarządzania pozwalają jej unikać monotonii i nudy. Kobieta prowadzi własną firmę, organizując przyjęcia weselne, jednak obowiązki i pośpiech potwierdzają pewną zasadę – szewc bez butów chodzi. Zapracowana Nina nie ma nawet głowy do tego, by zaplanować swój własny ślub!

Na szczęście u jej boku trwa wierny narzeczony. Nina marzy o tym, by przeżyć z ukochanym ten jeden wyjątkowy dzień, lecz codzienność skutecznie odciąga ją od snucia planów o delikatnej, koronkowej sukience czy małym przyjęciu w bajecznie przystrojonym ogrodzie. Choć są z Mateuszem zgodni, że nie należy specjalnie się spieszyć, komuś zabraknie wreszcie cierpliwości…

Czy prawdą jest, że jeśli człowiek kocha, to zawsze poczeka?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 maja 2020
  • ISBN: 978-83-66570-02-3
  • Lektor: Weronika Nockowska
  • Wydawca: Czwarta Strona
  • Spis treści
Natalia Sońska "Wszystkie nasze dni" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wszystkie nasze dni
E-book
31,90  24,24 
Kaja Hornik
03 listopada 2020

Powieść «Wszystkie nasze obietnice dni» Natalii Sońskiej to powieść niezwykle delikatna, przyjemna, a zarazem bardzo kobieca, która także umożliwia zajrzenia nam za kulisy całej organizacji wesel i nie ważne to, czy to duże wesele, czy też małe rodzinne przyjęcie. Koniecznie sięgnijcie po tą niesamowitą pełną wrażeń i… miłości historię!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę