3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Odzyskana korona

Tekst
Z serii: Dziedzictwo MS #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nastał nowy szef, ale przed nim cholernie wyboista droga!

Od kiedy Juri Dunajew przejął część obowiązków Saszy, myślał, że najgorsze już za nim. Co jeszcze go czeka? Pomógł przecież w przewrocie – nie w jednej, ale aż dwóch rodzinach mafijnych.

Teraz wraz z przyjacielem i prawą ręką Sergiejem osiadł w Londynie, aby stamtąd kierować rozrastającym się imperium. Bycie zwykłym żołnierzem to nic trudnego, ale rządzenie jako szef, to zupełnie inny kaliber odpowiedzialności.

Eliza Tatarczuk całe swoje życie uciekała lub ukrywała się pod kolejnymi zmyślonymi nazwiskami. Kiedy wreszcie może złapać trochę oddechu, postanawia zamieszkać w Londynie. Wie, że będzie tu bezpieczna. Przecież nie tylko ochrania ją Maksim, przy którym dorastała, ale sama potrafi dużo więcej, niż przyznałaby się nawet swojej babci. Musi tylko znaleźć pracę i przyjaciół, aby stworzyć pozory normalnego życia.

Kiedy przypadkowo nogi prowadzą ją do klubu Pandemonium, odważnie stawia wszystko na jedną kartę i daje się wciągnąć w zaskakujący, dziwny świat. Czy to ryzyko się opłaci?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 22 stycznia 2021
  • ISBN: 978-83-66815-21-6
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Monika Skabara "Odzyskana korona" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Nadzieja Łowmiańska
15 marca 2021

Nie ukrywam, że na tę książkę czekałam z ogromną niecierpliwością. Pióro autorki jest lekkie i przyjemne, książkę czyta się naprawdę szybko. Ciekawa fabuła wciągnęła mnie od pierwszej strony. Opisy mafijnego świata i wszelkich porachunków znakomicie działały na moją wyobraźnię. Czułam się jakbym była członkiem tych wydarzeń :-) Zarówno Eliza jak i Jurij to postacie, których nie dało się nie polubić. Oboje związani z mafią i oboje z mocnymi charakterami. Tutaj mafiozo zostaje nim do samego końca, nie zmienia się w ciepłą kluchę, a główna bohaterka ani przez moment nie jest irytująca. Jeśli jeszcze nie znacie tej serii, to zachęcam do sięgnięcia po nią. A ja tym czasem czekam na kolejny tom :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę