Znawca kobiet

Tekst
Z serii: Marrying a Tycoon #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Niespełna trzydziestoletnia Cleo Shelton od trzech lat jest sama. Krótkie i nieudane małżeństwo zniechęca ją do myśli o ponownym związku. Gdy na prośbę szefa idzie na służbowe spotkanie z potencjalnym inwestorem Byronem Maddoxem, specjalnie stara się wyglądać niekorzystnie, bo wie, że Byron to znany uwodziciel. On jednak mimo to zaprasza ją na rodzinne przyjęcie. Cleo dla dobra firmy przyjmuje zaproszenie…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Miranda Lee "Znawca kobiet" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Marrying a Tycoon»
The Magnate\'s Tempestuous Marriage
The Tycoon\'s Outrageous Proposal
Kostas\'s Convenient Bride
-5%
Marianna Zoltowska
12 maja 2020

"Znawca kobiet" to krótka historia napisana przez Mirandę Lee, o Cleo Shelton, która zostaje oddelegowana na służbowe spotkanie z Byronem Maddoxem, czyli tytułowym znawca kobiet, flirciarzem i uwodzicielem. Cleo dobrze wie czego się spodziewać po mężczyźnie i jest ostrożna, ale życie okazuje się pokrętne po raz kolejny zgotuje jej niespodziankę, której nigdy by się nie domyśliła. Zabawna historia i barwna główna bohaterka. Dobrze spędziłam czas czytając, nawet żałowałam, że tak szybko przeczytałam! Ale historia Cleo jest bardzo wciągająca i chce się poznać zakończenie jak najszybciej. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę