3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zostań architektem oprogramowania

Tekst
Autor:
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zostań architektem oprogramowania to idealne wprowadzenie do architektury oprogramowania dla programistów, którzy są gotowi rozwijać swoje umiejętności projektowe.

Jeśli jesteś zupełnie nowy w projektowaniu architektury oprogramowania, ta książka jest doskonałym wprowadzeniem do tego tematu. Zaczniesz od podstaw i przejdziesz przez elementarne zasady, które należy znać, aby móc stać się architektem oprogramowania. Jeśli jesteś programistą, który już coś wie na temat architektury, ta książka pomoże ci uporządkować myśli. Jeśli jesteś już zaś architektem oprogramowania, ta książka da ci świeże spojrzenie na to, jak poprowadzić swój zespół. Nacisk na podstawy w tej książce przygotuje cię do nauczania i mentorowania dzisiejszym programistom – architektom jutra – aby mogli w pełni uczestniczyć w procesie projektowania. Wspólne metody projektowania opisane w tej książce dadzą nowe techniki bezpiecznej i produktywnej współpracy z mniej doświadczonymi członkami zespołu podczas wspólnego projektowania systemu oprogramowania.

Praktyczne ćwiczenia, rzeczywiste scenariusze i praktyczne narzędzia do podejmowania decyzji sprawią, że zdobędziesz doświadczenie potrzebne do zostania pewnym architektem oprogramowania.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 18 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-01-20856-1
  • Tłumacz: Magdalena Rogulska, Mariusz Rogulski
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
"Zostań architektem oprogramowania" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Jakub Kopczynski
19 lutego 2020

Książka wydaje się całkiem przejrzyście skomponowana, informacje są rzeczowe. Jednak obietnica elementarności nieco mnie zawiodła, jako kompletny początkujący spodziewałem się czegoś mocniej podstawowego. Podsumowując, sporo ciekawej treści i wiedzy, ale dla osób, które już chwilę w temacie siedzą.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę