Emmy 4 - Królowa dramatu z Zachodniej Jutlandii

Audio
Emmy
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Emmy 4 - Królowa dramatu z Zachodniej Jutlandii
Emmy 4 - Królowa dramatu z Zachodniej Jutlandii
E-book
5,99 
Szczegóły
Opis książki

Co zrobić, gdy jest się z dala od swoich przyjaciół i w otoczeniu teatralnych świrów? Ludzi tak dziwnych, że uważają udawanie brzozy za najnaturalniejszą rzecz na świecie. Po niefortunnym epizodzie na pływalni, Emmy, bardzo wbrew swojej woli, zostaje zesłana na koniec świata, inaczej zwany Szkołą Teatralną w Grønnelunden, daleko nad Morzem Północnym. Nie ma tu żadnych popołudniowych seriali telewizyjnych, żadnych kawiarni i absolutnie żadnej Kit. Jest natomiast dużo dziewczyn z etnicznymi kolczykami i własnoręcznie zaprojektowanymi ubraniami, które uwielbiają siedzieć w kręgu i śpiewać. Bycie wyobcowaną Emmy nie jest fajne. Na szczęście są też jakieś jasne punkty w piekle zatytułowanym wszyscy-będziemy-przyjaciółmi-na-zawsze. To współlokatorka Rakel, która jest Gotką i nigdy nie boi się mówić, co myśli. No i Johan, który jest superirytującym, pozytywnym idiotą, ale może jednak coś w sobie ma…

"Królowa Dramatu z Zachodniej Jutlandii" autorstwa Mette Finderup to czwarta książka z nagradzanej serii o mieszkającej z mamą nastolatce Emmy, która próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu oraz trzymać się jak najdalej od matematyki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
  • ISBN: 9788726178753
  • Tłumacz: Aleksandra Szczepańska
  • Lektor: Magdalena Zając-Zawadzka
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Mette Finderup "Emmy 4 - Królowa dramatu z Zachodniej Jutlandii" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Emmy 4 - Królowa dramatu z Zachodniej Jutlandii
E-book
5,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę