Nieprzemijająca namiętność

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

„Świt dopiero zaczynał malować na niebie różowe i złote wstążki, zamieniając szarość na odcień stonowanej lawendy. Adam wsparł się na łokciu i patrzył na Siennę. Czubkami palców chwycił kosmyk jej włosów, pocałował jej nagie ramię. Westchnęła i instynktownie przysunęła się bliżej. Kochali się całą noc. Nie mógł się nią nasycić. Każdy dotyk tylko zwiększał pożądanie...”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 04 sierpnia 2019
Maureen Child "Nieprzemijająca namiętność" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sara Bodak
13 kwietnia 2020

"Nieprzemijająca namiętność" pióra Maureen Child, to romans, który nie dał mi się oderwać przez parę godzin od czytania. Lekki styl i niezwykła wrażliwość pisarki na piękno otaczającego nas świata zaowocowały wciągającym tekstem, a subtelne opisy zbliżeń były dla mnie prawdziwym relaksem i odskocznią od codzienności. Jak sam tytuł wskazuje, książka skupia się na intymnej relacji dwójki ludzi. Relacji, która jest jak z bajki, w której wzajemne pożądanie nie ma granic…Jest to pierwsze opowiadanie autorki w moich rękach, ale na pewno sięgnę po kolejne.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę