Teatr MarionetekTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Opowiadania dla dzieci uczęszczające na zajęcia z arteterapii. Zbiór barwnych, napisanych z poczuciem humoru opowieści.


Marta Pędzieszczak w swoim zbiorze, zatytułowanym „Teatr marionetek”, zaprezentowała opowieści psychoedukacyjne, które mogą być doskonałą pomocą do pracy z dziećmi i młodzieżą nie tylko podczas spotkań terapeutycznych, ale również na lekcjach wychowawczych, czy w każdym domu, czytane przez rodziców. Poruszone tu tematy doskonale odzwierciedlają wiele z dziecięcych problemów: lęk, zagubienie, niskie poczucie wartości. Bohaterowie opowieści nie tylko prezentują swój problem, ale również jego rozwiązanie, nie są jednak w tym poszukiwaniu odpowiedzi osamotnieni – zawsze towarzyszy im ktoś bliski (rodzina, przyjaciele, życzliwi nieznajomi).


Ciekawe, zabawne i pouczające opowieści zainteresują z pewnością nie tylko najmłodszych, ale sprawią również wiele przyjemności i pobudzą do refleksji nad własnym życiem oraz uważniejszego przyglądania się otoczeniu również starszych czytelników.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 lipca 2021
Marta Pędzieszczak "Teatr Marionetek" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę