Szkolna Wycieczka Megan

Tekst
Duchowy Przewodnik, Duch Tygrysa I Przerażająca Matka!
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

W ramach corocznej wycieczki szkolnej Megan i jej znajomi z klasy udadzą się do jaskiń, które zamieszkiwały niegdyś prehistoryczne plemiona. Dziewczynka jest pewna, że pozna więcej szczegółów na temat tego miejsca, niż ma ich do przekazania przewodnik. Mają jej w tym pomóc zdolności medium.

Megan jest trzynastolatką, która uświadamia sobie, że ma nadprzyrodzony dar. Z początku próbowała porozmawiać o tym z matką, jednak skutki tej decyzji były opłakane. Postanowiła więc nie mówić zbyt wiele o swoich zdolnościach. Jednak pojawiły się pomocne osoby, a pewne zwierzę okazało dziewczynce szczególny rodzaj przyjaźni. Co ciekawe, żadna z tych istot nie była ”żywa” w regularnym znaczeniu tego słowa. Wszyscy przenieśli się do innego świata. Megan ma troję takich przyjaciół: Wacinhinshę, jej duchowego przewodnika, który w ostatnim życiu na Ziemi był Siuksem; dziadka ze strony swojej matki, Dziadunia; a także wielkiego syberyjskiego tygrysa wabiącego się Grrr. Wacinhinsha jest niezwykle obeznany w kwestiach duchowych, nadprzyrodzonych i paranormalnych. Jej dziadek jest nowicjuszem wśród ”martwych”, natomiast Grrr porozumiewa się wyłącznie po tygrysiemu. Jak łatwo się domyślić, jest to język niezrozumiały dla ludzi. W tej części Megan i jej szkolni koledzy i koleżanki wybierają się na wycieczkę. Z założenia jest to doroczne wydarzenie, jednak szkoła nie zawsze ma środki na jego sfinansowanie. Ta wyprawa okaże się wyjątkowa dla Megan, ponieważ uda się jej przyjrzeć życiu osób chodzących po Ziemi w czasach prehistorycznych. Dołącz do niej w podróży do przeszłości i próbach odczytywania porad jej duchowego przewodnika.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
0+
Data dodania do LitRes:
04 października 2021
Rozmiar:
37 str.
ISBN:
9788835427537
Lektor:
Michał Cierniak
Prawa autorskie:
Tektime S.r.l.s.
Spis treści
Owen Jones "Szkolna Wycieczka Megan" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв